Viac ako 20 rokov
na trhu s nehnuteľnosťami.

     
Novostavba 4 izb.RD v TT Kamenný mlyn pozemok 797 m2
Pozemok v krásnom, tichom a zrdavom prostredí neďaleko TT
4 izb.byt v centre mesta na prenájom K dispozícii ihneď
Rekreačný dom, chata v krásnom tichom prostredí Malých Katpát.
Rodinný dom v krásnom tichom prostredí Malých Karpát

Moderný 4 izbový bungalov na poz.797 m2 v Trnave, časť Kamenný mlyn.

Cena: 245 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Trnava
Obec:Trnava
Ulica:Richarda Vandru
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:130 m2
Plocha pozemku:797 m2
Energ. certifikát:A
 
ID inzerátu:r52

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Rich REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj rozostavaný prízemný 4-izbový rodinný dom . Tento takmer dokončený bungalov sa nachádza v úplne novej výstavbe rodinných domov v blízkosti rekreačnej zóny mesta Trnava – Kamenný mlyn na pozemku o výmere 762 m2. Stavba domu  je inšpirovaná modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj toho najnáročnejšieho budúceho majiteľa.

Moderná a účelná dispozícia viď foto: zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, vstupnú chodbu (VCH), technickú miestnosť (TM), chodbu pre umiestnenie vstavanej skrine (CH2), samostatnú toaletu s umývadlom (WC) a kúpeľňu s vaňou (K1). Dennú časť domu tvorí svetlá a priestranná obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou. Z nej a rovnako zo spálne rodičov je východ na terasu. Rodičovská spálňa má svoju kúpeľňu (K2) a veľký šatník.

Obvodový plášť domu a deliace priečky sú zhotovené z  tehly PROTHERM, strecha je valbová s väzníkovým dreveným krovom a je pokrytá strešnou krytinou BRAMAC. Odvodnenie strechy je   farbenými pozinkovanými žľabmi a zvodmi. Všetky okná a vchodové dvere sú plastové biele s izolačným trojsklom a celoobvodovým kovaním.

Vykurovanie domu je naprojektované s plynovým kondenzačným kotlom ( nie je zarátaný v cene ) , ktorý bude zároveň zabezpečovať ohrev TÚV. Samotné kúrenie môže byť podlahové, alebo klasické radiátorové, podľa rozhodnutia budúceho vlastníka. Parkovanie pre 3 vozidlá je naprojektované na spevnenej ploche z uličnej časti vlastného pozemku.

Prípojky splaškovej kanalizácie, vody, elektro a plynu sú dotiahnuté do domu.Zrealizovaná dažďová kanalizácia je zaustená do vyvrtaného vsaku cez vsakovaciu šachtu na pozemku.

Pred domom je vyvrtaná studňa pre zavlažovanie zelene na pozemku.

Rodinný dom sa predáva v súčastnom stave zhotovenia – HOLODOM  ( viď foto, video )

Ponuková cena v súčastnom stave zhotovenia: 245 000,-EUR

Bližšie informácie rád podám telefonicky, alebo pri obhliadke nehnuteľnosti za dodržania prísnych hygienických opatrení ( rúško, rukavice a osoby jednotlivo v priestore).

Zabezpečujeme vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv advokátskou kanceláriou a bezpečné vyplatenie kúpnej ceny formou depozitu u nnotára, alebo vynkuláciou v banke.

V prípade záujmu Vám bezplatne radi poradíme prostredníctvom skúseného finančného poradcu aj s financovaním a výberom tej najlepšej hypotéky šitej na mieru pre Vás.

Realitná kancelária Rich REALITY je členom NARKS.Maklér:

makler
Maklér:Richard Stanislavský
Telefón:+421905239185
E-mail:rich-ZVNC-rich.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2