Viac ako 20 rokov
na trhu s nehnuteľnosťami.

     
Novostavba 4 izb.RD v TT Kamenný mlyn pozemok 797 m2
Pozemok v krásnom, tichom a zrdavom prostredí neďaleko TT
4 izb.byt v centre mesta na prenájom K dispozícii ihneď
Rekreačný dom, chata v krásnom tichom prostredí Malých Katpát.
Rodinný dom v krásnom tichom prostredí Malých Karpát

 

Realitnú spoločnosť Rich REALITY s.r.o / ako nástupca RK Rich / Vám predstavujeme ako profesionálnu, spoľahlivú a serióznu spoločnosť, ktorá sa na trhu nehnuteľností pohybuje už od roku 1994 .Dlhoročná stabilita a kvalitné služby v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami a výnimočná ponuka nehnuteľností – to sú hlavné atribúty jednej z popredných realitných spoločností v  Trnavskom regióne a na Slovensku. Našou víziou sa stáva vízia nášho klienta, ktorú sa snažíme prostredníctvom našich skúseností naplniť. Hlavným krédom našej spoločnosti  je byť svojim klientom profesionálnym partnerom pri riešení všetkých druhov realitných transakcií.

S dôverou sa na nás môžete obrátiť, ak hľadáte vhodné nehnuteľnosti na kúpu či prenájom, alebo ak takéto nehnuteľnosti ponúkate. Máme dlhoročné skúsenosti na realitnom trhu.

Spravovanie nehnuteľností uskutočňujeme pri našej investičnej výstavbe, spravujeme však aj objekty, ktoré realizovali a vlastnia iné spoločnosti.

Sledujeme a vyhodnocujeme dianie v oblasti realít a oceňovania, ako aj vývoj cien, aby sme mohli poskytnúť komplexné služby. Našim klientom minimalizujeme riziká, ktoré so sebou prináša obchodovanie s nehnuteľnosťami. Kúpa novej nehnuteľnosti je vždy veľká investícia, proces náročný finančne i časovo.Rich REALITY s.r.o. je tu preto, aby sa pre Vás stala sprievodcom pri kúpe, alebo predaji nehnuteľnosti, či už za účelom bývania alebo investície.

Máme dlhoročné skúsenosti na realitnom trhu. Pri svojej práci sa predovšetkým usilujeme orientovať na potreby klienta. Ich úspech spočíva v individuálnom prístupe k obom zúčastneným stranám v procese predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Môžete sa na nás spoľahnúť, že Vám budú poskytnuté kvalitné služby založené na individuálnom prístupe ku klientovi. 
Silné zázemie spoločnosti  vychádzajúcej z dlhoročných skúseností a dobrá znalosť realitného trhu nám umožňuje kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Vo svojej činnosti sa sústreďujeme na služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou všetkých druhov nehnuteľností. Naše služby využívajú nielen fyzické osoby, ale aj celá rada renomovaných spoločností, s ktorými sme spolupracovali a spolupracujeme na rôznych projektoch. 

Naše činnosti predstavujú služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy:
• bytových priestorov 
• rodinných domov 
• administratívnych priestorov 
• obchodných a skladových priestorov 
• pozemkov 
• chát, garáží a iných objektov 

Pri poskytovaní služieb realizujeme nielen samotnú činnosť prenájmu alebo predaja, poskytujeme aj priamo nadväzujúce služby (poradenstvo, právne ošetrenie prípadu, poradenstvo v oblasti dane z prevodu...). Dovoľujeme si upozorniť na  Advokátsku kanceláriu JUDr.Gabriela Stanislavského /zakladateľa RK Rich/ , ktorá je zárukou bezpečnosti akéhokoľvek prevodu vlastníctva, nájmu, prípravy zmlúv a iných úkonov. 

O profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj fakt, že sme jedným zo zakladajúcich členov Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS), čo je v súčasnosti najvyššie profesijné združenie realitných subjektov a zaručuje profesionálny a etický prístup ku klientom. NARKS je združenie fyzických a právnických osôb podnikajúcich v oblasti nehnuteľností a obchodovania s nimi. Je nositeľom cieľov, ideí a platforiem etického kódexu a riadi sa platnými stanovami. 

 

 


 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2